531

E-bebek en uygun fiyatlara kaliteli anne- bebek eşyaları satmaktadır. Annelerin ihtiyacı olan her türlü ürünü markasının web adresinde bulabilirsiniz. Pişik kremlerinden bebek arabalarına çeşitli kategorilerin de ürünler sunulmaktadır. Ayrıca kampanyalar maliyeti daha da düşürür.

Doğal Ahşap Anne Yanı Bebek Karyolası 70×130 cm

Doğal Ahşap Anne Yanı Bebek Karyolası ila bebeğiniz yanınızda kalır. Karyolayı yatağınızın yanına koyduğunuzda gece emzirmelerini rahatça yaparsınız. Ayrıca ürünün farklı yükseklik ayarları bulunmaktadır. Böylece bebeğiniz büyüdükçe güvenliğinden endişe etmezsiniz. Salma özelliğiyle bebekler kolayca uyumaktadır. Tekerlekli olması sebebiyle istediğiniz yere rahatça taşırsınız. Üründe kimyasal içerikli boya, vernik ya da cila yoktur. Kayın ağacından üretilen beşiğin korulukları güvenlik için yuvarlak hale getirilmiştir. Ayrıca kanserojen madde içermediğini gösteren sertifikalı yatağı vardır. Mikrofiber yastık kılıfları, lastikli çarşaf ve beşiğin çevresini saran elyaf dolgu pakette yer alır.

Parcel Signature Bebek Arabası

Annelerin büyük ihtiyaçlarından biri bebek arabalarıdır. Çünkü bebeklerin rahat etmeleri ve kolay taşınmalarını sağlarlar. Bu yüzden fonksiyonel bebek arabaları almak önemlidir. Joie Parcel Signature Bebek Arabası oldukça kullanışlıdır. Çoklu yatış şekilleri bulunur ve 5 noktalı emniyet kemeri ekstra güvenlik sağlar. Fazla ağır olmadığından kolay taşınmaktadır. Tek elle katlayarak küçültebilirsiniz. Kitlenebilen ön tekerleri arabayı sabitlemenize imkan vermektedir. Yatış pozisyonu sayesinden doğumdan itibaren rahatlıkla kullanılır. Ayrıca su geçirmez tensi ila tüm hava koşullarında kullanılır. Ortalama 4 yaşına kadar bebeğinizi taşıyabilirsiniz.

Tropical Zone Tshirt-Şort Takım Erkek Bebek

Bu ürün 6. aydan 3 yaşına kadar bebeklere uygundur. Miniklerin hassas ciltlerine uygun kumaştan üretilmiştir. Alt üst takım grubundaki ürün günlük kullanım için idealdir. Yüzde yüz pamuktan üretilen kıyafet normal kalıptır. Kısa kollu ve bisiklet yaka tişörtü ila yaz sıcaklarında rahatlık sağlar. Bej renk olarak sunulan takımın tişörtünde kanguru cebi vardır. Ayrıca şort ile tshirt düğme detayıyla hareketlendirilmiştir.

E-bebek bebeklerin bütün gereksinimlerini sağlar ve sertifikalı ürünler sunmaktadır. Aynı zamanda anne adaylarının da ihtiyaçları sitede yer alır. İhtiyacınız olan her ürüne https://www.e-bebek.com/ adresine tıkladığınızda ulaşabilirsiniz, tıklayın ürünler kapıya gelsin.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

531
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir