535

Emel Pırlanta ışıltısı ila her kadını büyülemektedir. Şık ve modern tasarımlar sunan markanın ürünler alternatifleri oldukça fazladır. Küpelerden yüzüklere ve kolyelere kadar eşsiz tasarımlar yaratır. Zümrüt, yakut, safir vb. değerli taşlar pırlata ila harika görünmektedir.

0.20 Karat Pırlanta F Color SI2 Tektaş Yüzük

Pırlanta tek taş yüzükler evlilik bağını ve aşkı simgelemektedir. Usta ellerden çıkan eşsiz yüzüklerle sevdiğinizi mutlu edersiniz. 0.20 Karat Pırlanta F Color SI2 Tektaş Yüzük yuvarlak kesimdir.  SI berraklığındaki taş,  14 ayar beyaz altından oluşan halkanın üzerindedir. Taşı tutan kısım dahil yüzün tamamında modern çizgiler hakimdir. Evlilik teklifi için ideal bir seçimdir zira oldukça zarif durur. Ayrıca özel günlerde hediye olarak alabilirsiniz. Sonsuz sevgiyi simgeleyen bu takıyı farklı kıyafetlerle kullanabilirsiniz.

1.17 Karat Pırlanta Baget Yüzük C004742

1.17 Karat Pırlanta Baget Yüzük 14 ayar beyaz altındır. Üzerinde F renk ila SI berraklıkta 351 taş vardır. Bu pırlantaların 236 adeti yuvarlak kesim, geriye kalanlar ise baget kesimdir. Ayrıca pırlantalar yüzün üst kısmında yer almaktadır. Birden fazla bant üzerinde sıralanan pırlantalar modern çizgiler taşır. Ayrıca yuvarlak kesim taşlar, baget pırlantalar bu bantlarının üzerine nizami şekilde sıralanmıştır. Bu da yüzün oldukça gösterişli olmasını sağlamaktadır. Önemli davetler ya da özel bir yemekte kullanılabilir. Eşinize doğum günü, yıldönümü hediyesi olarak alabilirsiniz.

0.55 Karat Pırlanta Zümrüt Yüzük ML0062909

Pırlanta Zümrüt Yüzük, 0.55 karat ağırlığındadır ve pırlantalar F rengindedir. Ayrıca SI berraklıktaki taşlar yuvarlak kesimdir. Yüzüğün ortasında yer alan zümrüt ise oval kesimdir. Has zümrüt taşın çevresi 10 tane minik taşla çevrilidir. Yüzüğün bant kısmı ise pürüzsüz ve klasik tarzdadır. Bu yüzük nişan ya da diğer özel günler için doğru bir seçimdir. Ayrıca pırlanta zümrüt küpeler ve pırlanta zümrüt kolye ila set haline getirebilirsiniz. Davetlerde takılarınızla kıyafetinizi tamamlayıp, davetin ilgi odağı olabilirsiniz.

Emel Pırlanta tarafından tasarlanan takılar herkese hitap etmektedir. Sade, gösterişli, marjinal veya klasik modelleri internet sayfasından inceleyebilirsiniz. İster online ister mağazadan takı alabilirsiniz. Çevrim içi güvenli alışveriş için https://www.emelpirlanta.com/ adresine girin.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

535
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir