531

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri pek çok alanda büyük kolaylıklar sağlıyor. Özellikle amacına uygun olarak kullanıldığında hayatınızı programlayıp yönetmeye yarayan bu telefonların birbirinden özel uygulamaları da mevcut. Hangi işletim sistemini kullanırsanız kullanın dilediğiniz anda yardımınıza koşan en popüler spor uygulamalarına bir göz atalım.

  • RunKeeper; kişinin yaktığı kaloriden tutun da izlediği güzergâha kadar pek çok detayı kayıtlayabilen bu program sayesinde düzenli olarak gelişiminizi takip edebilirsiniz.
  • Moves; yürüyüş seviyorsanız anında edinmeniz gereken bu uygulama sayesinde hem günlük adım sayınızı hem de güzergah bilgilerinizi depolayabiliyorsunuz. Uygulamanın tek eksiği çıkış yapsanız bile GPS açık kalıyor ve şarjınızı hızlı tüketiyor.
  • Sworkit; kendi başına spor yapamayan ve kendine program çıkaramayanların çok beğendiği bu uygulama kişiye özel egzersiz programlaması yapıyor ve birden fazla bölgenin çalıştırıldığı egzersizleri size sunuyor.
  • JeFit; bu uygulama animasyonlu olduğu için büyük ilgi görüyor ve hem aletli hem de aletsiz sporlara uygun. Buradaki programları takip ederek kendi gelişiminizi inceleyebilirsiniz.

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

531
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir