530

Her yaştan insana hitap eden ve aklınıza gelebilecek her konuyla ilgili yazılımı yapılabilen mobil uygulamalar iyi ve kötü yanları ile her dönem konuşulmaya devam ediyor. Bir türlü doğru kullanamayan kişi olmasına rağmen pek çok yararlı uygulama ile sağlanabilen avantajları sıralayacak olursak;

  • Hayatı kolaylaştıran alt yapıları vardır. Özellikle de başta sağlık olmak üzere pek çok alan için program takibi yapılabilen mobil uygulamalar ile kendinize sanal bir yardımcı tutmuş gib i oluyorsunuz.
  • Eğlencede zaman ve hız tanımıyor. Yine online olarak veya internetsiz ortamda oynanabilen pek çok oyunu ile kişileri cezp ederken binlerce müzik indirme ve dinleme programıyla da hayatınıza renk katıyor.
  • Arkadaşlıkların kurulmasını sağlıyor. Her ne kadar pek çok kişi hala önyargı ile yaklaşsa da kişilerin arkadaşlık kurmasında kullanılan pek çok uygulama var. Hepsinin işleyiş tarzı farklı ancak çoğu aynı amaca hizmet ediyor.
  • Haberleşmeyi kesintisiz hale getiriyor. Başta WhatsApp olmak üzere diğer görüşme yazılımlarını artık kullanmayan kişi sayısı neredeyse çok az.
  • İş hayatına inanılmaz bir hız katıyor. Başta mail uygulamaları olmak üzere iş arama platformlarına kadar artık pek çok alanın mobil uygulaması mevcut.

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

530
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir