523

Bilgisayarın birçok özelliği artık telefonlarımda bulunuyor. Son dönemde yeni çıkan telefonların artışıyla da, yeni mobil oyunlar revaçta olmaya başladı. Google play ve İos uygulama indirme programlarından, heyecanlı ve ücretsiz oyunlar indirebiliyorsunuz.

Son dönemin en çok indirilen ve oynanan oyunlarından biri, savaş ve aksiyonu beraberinde taşıyan PUBG oyunu. Online bir oyun olan Pubg, herkesin büyük bir arazide silahla mücadele edip birinci olmaya çalıştığı bir oyun. Tek kişi, iki ya da dörtlü gruplarla çıkabileceğiniz maçlar son derece heyecanlı.

İkinci sırada ise HQ oyunu yer alıyor. Hem android, hem de ios uygulamalarında revaçta olan bu oyun bir bilgi yarışması. Soruların cevabını bilerek para kazanacağınız HQ heyecanlı ve canlı.

Alışık olduğumuz bir oyun olan Oceanhorn oyunu ise 3. sırada yer alıyor. Strateji oyunları arasında olan Oceanhorn macera severler için güzel bir oyun olabiliyor. Görsel yapısıyla nostaljik bir havası olan oyun pubg HQ dan sonra ilgi çeken oyunlar arasında yer alıyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

523
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir