551

2019 yılında çıkan yeni akıllı telefon modelleri için, yeni uygulamalar da gelmeye başladı. Google play ile android işletim sisteminde yer alan uygulamalar güncellendi ve akıcı kullanım kolaylığıyla telefonlarda yerini almaya başladı.

Androidlerin artık Pocket casts  uygulaması var ve güncellemeyle çok daha kullanışlı. Dizi, radyo ve internet programlarını izleyebileceğiniz bu uygulama tıpkı televizyon gibi belli saatlerde yeni videolar ve programlar paylaşılarak izleyebiliyorsunuz. Eğlence uygulamaları arasında bulunan Pocket casts İos uygulamalarından sonra android uygulamalarında da yerini aldı.

Ve beklenen diğer bir hamle de Pocket makale okuma uygulaması. Gün içinde yayınlanan makaleleri okuyabileceğiniz uygulamalardan biri olan Pocket, ilginç yazıları okumak için güzel bir uygulama. Android sistemlerinde yenilenen bir diğer uygulama ise google files uygulaması. Dosyalardaki gereksiz depolamaları temizleyen Files uygulaması, telefonun ekosistemini iyi ayarlayan önemli bir dosya yöneticisi. Google ile etkileşimde olan bu uygulamalar, yeni çıkan akılı telefonlara uyumlu hale getirilerek güncellendi ve kullanışlı hale getirildi.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

551
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir