509

EZ PZ RPG

imdb-logo

imdb-logo

Yapman gereken tek şey karakterinin sınıfını seçmek. Bundan sonrasında ister alışverişe çık, ister derse gir, istersen tüm uygulamalarını alfabetik sırada diz ya da boş zamanında her ne yapıyorsan onu yapmaya devam et… Uygun olduğunda karakterini kontrol etmek için geri dön seni bekleyen tonlarca deneyim ve ganimetin tadını çıkar!
Daha büyük canavarları alt edebilmek için karakterini geliştir, daha derin ve karanlık zindanlara dal ve daha iyi, daha ender ganimetlerin sahibi ol! Daha sonrasında telefonun cebinde, çandanta ya da cüzdanındayken arkadaşlarınla Arena’da kafa kafaya çarpış! Çok ama çok kolay.. Easy Peasy!

EZ PZ PPG’yi diğer oyunlarla sakın karşılaştırma, bu oyunda hergün saatlerini verdiğin zindanlarda düşmanlarını kovalamayı ya da hile yapanlarla uğraşmayı tamamen çöpe atabilirsin! EZ PZ tam anlamıyla eşsiz ve dur duraksız bir RPG aksiyonu sunuyor, eğer aradığın çetin ceviz bir RPG deneyimiyse ve aynı zamanda onunla birlikte gelen baş ağrılarını istemiyorsan, bu oyun tam senlik!

***ÖZELLİKLER***

– Erişilebilir Mekanikler
Karışık özelliklerden ve sistemlerden çekinmene gerek yok, EZ PZ’nin sana sunduğu sadeliği ve kolaylığı başka bir yerde arama.. Telaşa gerek yok

– Kahramanını Yarat
Farklı ve belirgin özelliklere sahip sınıflardan birini seç ve daimi bir mecaraya yelken aç!

– Sonsuz Savaşlar
Sen yokken bile devam eden bir gelişim! Dövüş hiç bir zaman bitmez, sen uykudayken bile!

– Dolu dolu bir RPG Deneyimi
Karakterini epik ganimetlerle donat, seviye atla, yeni beceriler öğren ve birlikte savaşabilmek için yeni yoldaşlarla tanış. EZ PZ’nin sunduğu bütünüyle gelişmiş zanaat sistemi ile ihtiyacın olan teçhizatı istediğin gibi geliştir.

– PvP Arena
Arkadaşlarına meydan oku ve karakterine denk düşmanlarla gücünü test etmek için savaş. Düşmanlarınla takım olarak ya da 1’e 1 savaşlarda yüzleş, gerçek şampiyon olmaya emin adımlarla ilerle!

– Kendi Loncanı Kur
Arkadaşlarınla ve yeni tanıştığın kafa oyuncularla güçlerini birleştir! Unutma zirveye yalnız ulaşamazsın!

imdb-logo

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

509
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir