515

FireBall Deluxe

imdb-logo

Daha önce benzerlerini oynadığımız bir şekil kesme oyunu olan Fireball Deluxe’de, şekilleri istenen parçalara bölüp topları bir arada tutmalısınız. Fireball Deluxe, 12 Megabyte boyutunda. Android 1.5 ve üstünde çalışıyor. Google Play Store’da 4.5 puan ortalamasına sahip.

Fireball Deluxe’de size verilen şekili istenilen parçaya ayırmak zorundasınız. İlerleme seviyeniz yukarıda gösteriliyor. Bu seviyeyi ya oyunun teması olan taşlı bir ikonla ister yüzde oranı ile görüntüleyebilirsiniz. Renkli ve alevli topları bir arada tutmalısınız. İstenen yüzdeye ulaştığınızda bir sonraki bölüme geçiyorsunuz. Bölümü iyi puanla bitirmenin sırrı az hareketle parçalamak ve hızlı oynamaktan geçiyor.

Bazı ekstra toplar size yardımcı olduğu gibi bazı toplar da diğer topların dengesini bozarak işinizi zorlaştırıyor. Seslerin ve müziklerin ortalama kalitede olduğu yapım, grafik anlamında bir şey sunmazken, renkli çizimleri ile göze hoş geliyor. Fireball Deluxe, genel anlamda başarılı bir oyun. Oynamanızı tavsiye ediyoruz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

515
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir