528

Gionee Elife S7

Dünyanın en ince telefonu yarışması senelerdir devam ediyor; neredeyse her ay bu telefonlar bir 0.1 milimetre daha küçülerek karşımıza çıkıyor. En çok Çinlilerin bu alanda uğraştığını biliyoruz ve yakın zamanda yeni dünyanın en ince cep telefonunu tanıtmaya hazırlanıyorlar: Gionee Elife S7. Telefonun beklenen teknik özellikleri de internete sızdırıldı; güzel bir donanım kitine sahip.

5.5 mm gibi bir incelik sunacağı söylenen Elife S7’nin boyutları ise 148.8 × 72.4 mm olacak. 5,2 inç büyüklüğünde Full HD bir ekrana sahip olacak model, 1,7 GHz saat hızında çalışan MediaTek’in sekiz çekirdekli MT6752 işlemcisini kullanacak. 2 GB RAM’ın tercih edilidiğini gördüğümüz modelde 16 GB depolama alanı mevcut olacak. Telefonda 13 megapiksel çözünürlüğünde bir arka kamera tercih edilirken 8 megapiksel çözünürlüğünde birde ön kamera konumlandırılmış.

126,5 gram ağırlığında olacak olan cihaz Android 4.4.4 KitKat ile piyasaya çıkacak ancak kısa bir süre içerisinde Lollipop güncellemesini alacağı tahmin ediliyor. Ayrıca telefonun beyaz, siyah ve mavi olmak üzere 3 farklı renk seçeneği sunması bekleniyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

528
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir