528

Inotia 3 Children of Carnia

imdb-logo

Come2uS’ın geliştirdiği Inotia3: Children of Carnia bu gün seçtiğimiz oyun oldu. Klasik Angry Birds tarzı arcade oyunlardan sıkılanlar için uzun soluklu bir oyun olan Inotia3: Children of Carnia’ya yakından bakalım.

Inotia3: Children of Carnia senaryo modunda karakter seçme ekranı ile başlıyor. Klasik RPG oyunlarındaki gibi herhangi bir sınıfa ait karakter seçilebililiyor. Benim seçimim Shadow Hunter oldu.

Senaryo moduyla etkileyici bir atmosfer yakalayan yapımda olan bitenleri anlamak için orta derece ingilizce bilgisi yeterli. Diyalogların basit olduğu Inotia3: Children of Carnia’da bazı diyaloglar ise esprileri ile dikkat çekiyor.

Yapımda resimden görüleceği üzere bir çok özelliştirme mevcut. Inotia3: Children of Carnia senaryo, oynanış, atmosfer ve diğer tüm özellikleri ile kusursuza yakın bir oyun olmuş. Zira tek sıkıntı bazı bölüm geçişlerinde çıkan reklamlar, ancak bunlar oynanışı olumsuz yönde etkilemiyor.

Google Play Store’da Inotia3: Children of Carnia’nın sayfasında oyuncuların oyunu ne kadar çok sevdiği açıkça belli oluyor. Bizim de beğenimizi kazanan yapımı şiddetle tavsiye ediyoruz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

528
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir