513

Into The Dead

imdb-logo

Korku türünde bir koşu oyununa hazır mısınız? PikPok’un geliştirdiği Into The Dead ile korku ve gerilim içinde koşacakınız. İşte yeni korku oyunu Into The Dead.Zombilerin kapladığı bir dünyada yaşamayı başardık. Fakat bunu daha ne kadar sürdürebileceğiz? İkinci bir şansımızın olmadığı Into The Dead’de ne kadar uzağa gidebileceğiz?

25 Megabyte boyutundaki Into The Dead, Arcade & Aksiyon kategorisinde bulunuyor. Mevcut sürümü 1.3.3 olan yapım, çalışmak için Android 2.3.3 ve üzerini gerektiriyor. Into The Dead, Google Play Store’da 4.5 puan ortalaması tutturuyor. Into The Dead’i açtığımızda karanlık bir atmosfer ile karşılaşıyoruz. Oyuna başlarken çeşitli kontrol yöntemlerinden birini seçiyoruz. Oyun bize bu anlamda bol alternatif sunuyor.
Sonrasında ise yapmamız gereken karanlık bir ormanın içinde zombilere yakalanmadan en uzağa gidebilmek. Classic, Massacre ve Hardcore adlı zorluk seviyelerinde oynayabiliyoruz.

Oynanışı başlarda çok basit olan oyunda, ilerledikçe direk ya da kaldırım gibi engeller ile karşılaşıyoruz. Zombiler sizi yakalarsa ölüyorsunuz ancak son anda kurtulursanız biraz yavaşlıyor ve paniklemeye başlıyorsunuz. Ayrıca oyunda silah da kullanabilirsiniz. Tabi her zaman değil.. Bölüm içindeki cephane kutularını bulmanız gerekiyor.
Ayrıca oyuna başlarken çeşitli güçlendirmeler de satın alabiliyoruz. Bu güçlendirmeler için oyun parası gerekiyor ki; bu parayı da oyunda derece aldıkça ve istenilen görevleri yaptıkça kazanıyoruz. İsterseniz Subway Surfers’da olduğu gibi bu görevleri oyun parası ile atlayabilirsiniz.
Into The Dead’in Armory bölümünde çeşitli güçlendirmeler ve nesneler satın alabilirsiniz. Testereden pompalı tüfeğe, otomatik tüfekten keskin nişancıya kadar çok fazla olmasa da yeterli silah seçeneği bulunuyor. Ayrıca size saldıracak zombileri bile değiştirebilirsiniz. Şimdilik varsayılan hariç iki farklı zombi çeşidi bulunuyor. Özellikle World War 2 Zombi paketi ile oyunun, Wolfenstein’a benzediğini rahatlıkla söyleyebiliriz.
Into The Dead, başarılı bir oynanış sunuyor. Grafikleri ve atmosferi çok başarılı olan yapım ses efektleri ve müzikler ile başarısını sürdürüyor. Zombili oyunları seviyorsanız baştan sona başarılı bir yapım olan Into The Dead’i, deneyebilirsiniz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

513
admin

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir