517

Legend Online

imdb-logo

2013 Yılı Türkiye’nin en popüler web oyunu ‘Legend Online’ yepyeni versiyonu ile karşınızda!】

İnsanlık Kahramanlığından beri Kutsal Kılıç Ustası Ake Rob ve Balrog Gialos savaşından sonra, insanlığın yüzyıllardır devam eden sihirli savaşları nihayet sona erdi. Bir zamanlar altın çağını yaşayan güçlü Yalaman İmparatorluğu savaştan sonra büyük bir boşluk yaşadı, imparatorluğun toprakları farklı kabileler tarafından işgal edildi, ayrıca canavarlar da ülkenin 4 bir yanını ele geçirerek büyük saldırı için hazırlıklara başladı.
Derin uykundan uyan, acemi kahraman, fetih şeytanı, ekibini kur. Bilgenin ayak izlerini takip et, imparatorluğun topraklarını işgal eden farklı kabileleri sınır dışı et , insanlığa avını bekleyen vahşi bir kurt gibi bakan şeytani ırkları yok et, insanlığı musibetlerden koru……
Oyun, ünlü “Legend Online” web oyunun en yeni sürümüdür. Legend Online oyuncusu olun veya olmayın, burada arkadaşlarınızla rahatça savaşabilirsiniz, birlikte hareket edip birlikte güçlenerek beraber dünyayı kurtarabilirsiniz!

Oyunun Özellikleri:
Büyük Savaşçı Irklar: Ölümsüz Irklar, Orklar, Su Yaratıkları, Cinler, Melekler, Dragonlar, Santorlar, Yer Altı Labirent Canavarları ve daha bir çokları…
Muhteşem Oyun Sahneleri:Güzel Huzurlu Bozkırlar,Dağlar,Ormanlar,Tehlikeli Çöller, Yüzen Adalar, Bataklıklar,Yanardağlar,Lavlar,Buz ve Kar Arazileri ve dahası…
Klasik Oyun Yöntemleri: Saraylar Savaşı’ndaki klasik kartlarla oynama yöntemi kullanılmıştır. Efsanevi Kahramanlar, Zalim Savaş Gemileri, Muhteşem Ekipmanlar … 《Legend Online》oyununda her biri kendine has özellikleri olan kartlara dönüştürülmüştür. İstediğiniz zaman kullanabilir, kendi kart ekibinizi kurabilirsiniz.
Güçlü Başrol Kahramanları:《Legend Online》oyunundaki Kahraman Rolleri muhteşem bir şekilde yeniden düzenlendi ve ayrıca farklı ırklardan müttefiklerin kartları çeşitlendirildi. Kudretli Daphne, Saygın ve Yakışıklı Rayder, Dürüts Yabancı Müttefik Kayalar ve Rüzgarlar ve en önemlisi Narin ve Sevimli Tina’nın yanı sıra bir çok çeşitli kahramanlar da mevcut.
Zengin Kart İçerikleri:Her biri çeşitli özelliklere sahip 200’den fazla Kahraman Kartı, Parça, Mücevher, Peri ve pek çok kart içeriği kesinlikle kolleksiyon yapma merakını fazlasıyla giderecek.
Zengin Teknik Beceri Uyumu:Çok çeşitli meslek ve yetenek seçenekleriyle, savaş esnasında savaş düzeni yaratmadaki ustalığını ortaya çıkaracak.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

517
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir