526

lg

Barselona’da yakın zaman içerisinde başlayacak olan MWC 2015’te yine senenin en önemli telefonları tanıtılacak. Samsung’dan Galaxy S6 gelecekken HTC’den de farklı bir üst segment telefon, One M9 gelecek. LG tarafında ise işler karışık gibi gözüküyor. Geçtiğimiz dönemde açıklama yapan firma LG G4’ün MWC’de tanıtılmayacağının altını çizmişti. Görünen o ki LG bu sene MWC’ye pek de önem vermiyor; ancak “hiç vermiyor” diyemeyiz, yine önemli telefonların tanıtımı gerçekleştirilecek.

LG’nin Barselona’da yüksek segmentli bir tablet duyurusu gerçekleştirmesi yönünde beklenti var. 2014 yılında birkaç G Pad modeli duyuran şirketin biraz daha tablet tanıtması sürpriz olmayacak.

LG’den birkaç tane de orta seviye Optimus serisi akıllı telefonu bekleniyor. Ekonomik modeller şeklinde karşımıza çıkması kuvvetle muhtemel bu yeni Optimus’lar, çok ciddi özelliklerle gelmeyecekler; hepsi operatörler için tasarlanan modeller şeklinde.

Çok yüksek bir ihtimal olmasa da LG’den kavisli ekrana sahip bir model duyurusu da gelebilir. Ancak bu gerçek bir sürpriz olur. Son olarak şirketin bir ya da iki yeni akıllı saat durusu bekleniyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

526
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir