524

LG G Watch R

Geride bıraktığımız ay düzenlenen IFA 2014, akıllı saat sektörünü bizlere daha iyi tanıtmış, yepyeni ürünler sergilenmişti. LG de oradaki aktif firmalardan biri olarak dikkat çekerken firmanın ikinci nesil akıllı saati gün yüzüne çıkan isimler arasındaydı. LG G Watch R adıyla tanıtılan yeni nesil akıllı saat tam yuvarlak bir ekrana sahip. Elimize ulaşan yeni bilgilere göre bu akıllı saat yakın zaman içerisinde Avrupa’nın en büyük ülkelerinde satışa sunulacak. Ancak LG G Watch R fiyatı hakkında henüz bilgilendirilmedik.

Saatin Türkiye’de bir süre daha satışa çıkmama olasılığı oldukça yüksek. Ülkemizde henüz resmi yollarla satışa sunulan bir Android Wear saat bulunmuyor ancak Moto 360 ya da LG G Watch’u çeşitli ikinci el alışveriş sitelerinde bulmak mümkün.

Özellikleri neler?

Saatin 320×320 piksel çözünürlüklü 1,3 inç tam yuvarlak ekranı, 1,2 GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisi, 512 MB RAM’i ve 410 mAh’lık bataryası bulunuyor. Bu bataryanın akıllı saatlerde görmeye alışık olduğumuzdan biraz daha büyük olduğunu söylemekte fayda var.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

524
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir