518

Ramazan Davulcusu

imdb-logo

Ramazan ayı itiribariyle gerek televizyon kanalları gerek internet yayınları ramazan ayı ile ilgili yayınlar yapıyor. Bunların arasına en son katılan ise mobil oyun sektörü oldu. Android için yazılmış Ramazan Davulcusu’na yakından bakalım. Ramazan Davulcusu, 7.8 Megabyte boyutunda. Google Play Store puanı şimdilik sadece 3 oyla 5.0 olan yapım, Android 2.0.1 ve üzerinde çalışıyor.

Ramazan ayı boyunca insanları sahur için kaldıran ramazan davulcularının apartmanların önlerinde davul çalıp bahşiş beklemesini konu alan bu yapım, çok basit bir oynanış sunuyor. Bir apartmanın başında davul çalıp mani söyleyen davulcuya para ve bazı yaralayıcı şeyler atılıyor. Ekranın sağ ve sol köşelerine dokunarak paraları toplamak, süt şişesi, saksı gibi şeylerden ise kaçmak gerekiyor.
Atılan bahşişler ise madeni 1 TL, kağıt 5, 10 ve 20 TL. 3 adet can bulunuyor ve bu canlar ekranın üstünde fes olarak gösteriliyor. Başa düşen her cisim bir hak götürüyor. Oynanış bundan ibaret. Yapım sadece puan yapma amaçlı. Bu arada oyunca boyunca sürekli bir mani çalıyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

518
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir