540

Teknolojik gelişmelere kayıtsız kalamayan ve tüm akışını akıllı telefonlara bağlayanların her dönem gözdesi haline gelen mobil uygulamalar arasında en revaçta olanlar kuşkusuz sağlık üzerine yazılan ve sürekli geliştirilen uygulamalar oluyor. Genel olarak kişilerin kendi fiziksel aktivitelerini, vücut endekslerini, boy ve kilo gibi daha detaylı bilgileri üzerinden sağlık ve spor kontrolünü sağlayan bu uygulamalar uzun yıllar popülerliğini kaybetmeyecek gibi duruyor.

Son Yılların En Popüler Mobil Uygulamaları

Sworkit: Kişilerin vücut sağlığı için uyguladığı esneme, germe gibi hareketlerini daha düzenli hale getirmek için tercih ettiği bu uygulama aynı zamanda yoga gibi dinlendirici sporlarında büyük yardımcısı olan bir uygulamadır.

MyFitnessPal: Diyet mantığı ile kurulan ve pek kişinin hem egzersiz kontrollerini sağladığı hem de grafik destekli görseller ile gelişim sürecini izlediği mobil uygulamalar arasında en çok tercih edilenlerden biridir.

Google Fit: Başta adımsayar olmak üzere kalori ölçme gibi özellikleri ile çeşitli fitness uygulamaları ile birlikte kullanılan bu program ile kısa sürede forma kavuşulabiliyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

540
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir