516

2019 yılının en gözde tasarımlarına imza atmayı hedefleyen Samsung, 5 farklı telefonuyla kalbinizi fethedecek cinsten.  Üstelik şık kasalarına ek olarak farklı özelliklerin yüklendiği bu akıllı telefonlar arasında yer alan S10 modeli kişilerin hayatlarını kolaylaştırmaya bir adım daha yaklaşmış durumda.

Samsung S10 Özellikleri

Şubat ayında piyasaya sürülmesi beklenen Samsung S10 ile 5G destekli hizmet almanın keyfi sürülebilecek. 5.8 inç, 6.4 inç ve 6.7 inç olarak üç farklı versiyonunun satışa sunulacağı S10 modeli ile telefonlarda yaşanabilecek en büyük değişikliklerden biri sağlanacak. Arkada 4, önde 2 adet olmak üzere toplamda 6 kamera ile hizmet verecek olacak telefonun bu kameraları ayrı ayrı odaklanma, parlaklık ve canlı görüntüler ile eşsiz fotoğraf çekimlerine imza atacak gibi duruyor.

Şu an çok net olmasa da Galaxy F, Galaxy Flex ya da Samsung Flex ismiyle anılacak olan modelin kasa tasarımında özellikle de inovatif yenilikleri ile kendini bir kez daha piyasaya kanıtlaması bekleniyor. Şimdilik hakkında çok fazla detayın bilinmediği ve net ücretinden bahsedilmediği ürün kısa sürede kapış kapış giden akıllı telefonlar arasında yer alacak.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

516
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir