515

Shoot the Apple

imdb-logo

Mobil cihazların kullanım amaçlarından biri de oyunlar. Gerek tablet gerekse cep telefonlarında oyun oynamak birçoğumuz için olmazsa olmazlardan biridir. Konu tablet olunca işin heyecanı ve eğlencesi daha da artıyor.

Shoot the Apple isimli uygulama da bu eğlenceli oyunlardan biri. İlk iş olarak oyunu Google Play online yazılım mağazasından tablet bilgisayarımıza indirmek gerekiyor. Farklı tablet cihazlara destek veren oyunu biz Samsung Galaxy Tab 10.1 kullandık.

Shoot the Apple temelde bir atış yaparak hedef vurma oyunu. Hedefimizde her zaman bir adet elma var. Bu şirin ve ilginç tasarlanmış elmayı vurmamız gerekiyor. Atış yaptığımız cihaz bir top, topun kullandığı malzeme ise kukla mankenler. Bu kuklaların ilginç fizik tepkileri bulunuyor. Atışı yaptıktan sonra kukla en ufak bir şekilde bile olsa elmaya dokunursa bütün sahne yıkılıyor ve kazanmış oluyoruz.

Aynen Angry Birds’te olduğu gibi her bir bölümde 1, 2 ve 3 yıldız olmak üzere 3 farklı yıldız alabiliyoruz. 3 yıldızı ilk atışta alırsak kazanıyoruz. İkinci ve üçüncü yıldızlar ise sırasıyla 2 ve 3 ya da daha üstü atışlarda alınıyor. Oyun çok zor değil. Ancak bölümler arasında ilerledikçe zorluk seviyesi de orantılı olarak artıyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

515
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir