510

Skater Boy

imdb-logo

Skater Boy içinizdeki gençlik ateşini yakacak bir oyun. Çizimleri, çok çok kaliteli müzikleri ve kaykay kültürünü çok iyi yansıtması ile daha oynamadan artı puan ile başlıyor. Peki ya oynamaya başlarsanız? Oyuna başlayınca da kalite devam ediyor. Sizi dolu dolu tam 90 bölüm bekliyor. Üç ana bölümün isimleri ise Town, Forest ve Cemetery. Town’dan başlayıp toplayacağanız puanlar ile diğer iki bölümü açmalısınız.

Oynanışı oldukça basit olan oyunda karakteriniz otomatik olarak ilerliyor ancak bu yavaşlıkla engelleri aşamazsınız. Soldaki ikonla karakterinize hız vermelisiniz. Böylelikle sağdaki ikona dokunup yüksek atlayışlar yapabilecek ve engelleri aşabileceksiniz. Oyunda sizi kurtaran şeyler ise Checkpointler. Sağ üstte gördüğünüz çizgisel harita ile checkpointlerin ve kendinizin konumunu görebilirsiniz.

Oyunda toplam beş canınız bulunuyor. Beş kez ölürseniz bölüme baştan başlıyorsunuz. Oyunu oynayıp çok beğenen birisi olarak oyunun çok keyifli olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Yeniden başlarsanız hiç sıkıntı olmayacak çünkü bölümler çok keyifli. Ayrıca bölümler de kısa sürüyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

510
admin

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir