530

Bir anda uygulama indirmelerinde üst sıralara çıkan yaşlandırma ve çocuk yapma uygulamaları İnstagram ve Facebook arkadaşlık uygulamalarında paylaşılmaya başladı. Herkes yaşlılığını ve sevgilisiyle olacak çocuklarının görünüşünü merak ediyor. FaceApp gibi uygulamaları indiren ünlülerden sonra, yeni programlar da çıkmaya başladı.

Fotoğraf uygulaması olarak bulabileceğiniz yaşlandırma uygulamaları, sosyal medyada büyük çılgınlık olarak herkesin paylaştığı bir şey.

FaceApp uygulamasını google play ve App story indirme programlarından indirebiliyorsunuz. İlk 3 gün ücretsiz bir uygulama olan FaceApp bir anda herkesin cep telefonunda yer almaya başladı. Bir kerelik kullanılabilecek bu uygulama, en çok indirilenler arasında yer alıyor doğal olarak. Daha sonrasında ücret ödeyerek kullanmaya başlayabileceğiniz uygulamanın fiyatı ise çok pahalı.

Sosyal medya için büyük bir ilgi gören yaşlandırma programlarından bir diğeri ise Funic programı. Çok pahalı olan diğer uygulamalar arasında aylık ücreti 63 lira olarak belirlenmiş. Bir kereliğine indirmek isteyenler için ilk 3 gün ücretsiz olan uygulamayla, hem yaşlandırma hem de gelecekte olacak çocuğunuzun nasıl görüneceğine bakma imkanı sağlıyorsunuz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

530
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir