536

Günlük hayatta düzenli olarak spor yapmak isteyenler ama buna fazla vakit ayıramayanlar için çıkan spor yapma uygulamaları mobil olarak çok trend. Daha sağlıklı olmanızı sağlayacak 5 spor uygulaması da, günlük yapmanız gereken hareketleri ve yağ – kalori yakımıyla ilgili bedeninizdeki bölgelere göre egzersiz yapmanızı sağlıyor.

  • Fitness ve egzersiz uygulamalarında google play ve ios uygulamalarında en çok indirilen 5 spor uygulamasından ilki sworkit Workouts & Fitness Plans. Ücretsiz bir uygulama olan Sworkit karın ve göbek çalışmak için en çok tercih edilen uygulama.
  • Nike Training Clup egzersiz ve antrenman için en çok kullanılan ikinci uygulama programı. Sağlık ve fitness alanında bulabileceğiniz ve Apple Watch kullananlar için ideal.
  • JEFIT yaptığınız egzersizleri ve hareketleri gün gün takip edebileceğiniz, kullanışlı güzel bir uygulama. Bütün vücut egzersizlerini bulabilirsiniz.
  • Map My Fitness uygulaması da şu sıralar epeyi indiriliyor. Günlük olarak düzenli spor yapmayı aklınıza koyduysanız, hemen indirebilirsiniz.
  • Beşinci sırada ise Sports Tracker Running uygulaması var. Yeni ve benzer bir uygulama olarak denemeye değer.

 

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

536
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir