)
Anasayfa / Mobil Uygulamalar / En Çok Kullanılan Yeni Spor Uygulamaları

En Çok Kullanılan Yeni Spor Uygulamaları

Günlük hayatta düzenli olarak spor yapmak isteyenler ama buna fazla vakit ayıramayanlar için çıkan spor yapma uygulamaları mobil olarak çok trend. Daha sağlıklı olmanızı sağlayacak 5 spor uygulaması da, günlük yapmanız gereken hareketleri ve yağ – kalori yakımıyla ilgili bedeninizdeki bölgelere göre egzersiz yapmanızı sağlıyor.

  • Fitness ve egzersiz uygulamalarında google play ve ios uygulamalarında en çok indirilen 5 spor uygulamasından ilki sworkit Workouts & Fitness Plans. Ücretsiz bir uygulama olan Sworkit karın ve göbek çalışmak için en çok tercih edilen uygulama.
  • Nike Training Clup egzersiz ve antrenman için en çok kullanılan ikinci uygulama programı. Sağlık ve fitness alanında bulabileceğiniz ve Apple Watch kullananlar için ideal.
  • JEFIT yaptığınız egzersizleri ve hareketleri gün gün takip edebileceğiniz, kullanışlı güzel bir uygulama. Bütün vücut egzersizlerini bulabilirsiniz.
  • Map My Fitness uygulaması da şu sıralar epeyi indiriliyor. Günlük olarak düzenli spor yapmayı aklınıza koyduysanız, hemen indirebilirsiniz.
  • Beşinci sırada ise Sports Tracker Running uygulaması var. Yeni ve benzer bir uygulama olarak denemeye değer.

 

 

yanıt bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

*

Yukarı Çık