559

Sosyal medya uygulamalarında geçirilen zaman her geçen gün artış göstermektedir. Kişilerin bu alanda zamanlarını boşa geçirmekten tam manası ile kurtulmaları için kendilerine bir sınırlama getirmeleri gerekiyor. Bu uygulamaların çeşitleri artış gösterdikçe aynı zamanda kullanıcı ağı ve gelen ilgi de artıyor. En kısa süre içerisinde sosyal medya platformları ile alakalı olarak sorularınıza yanıt bulma fırsatını elde edebilirsiniz.

Sınırlama Getirme Özelliği

Mobil uygulamalarda geçirilen zamanın kısıtlanması için ayrı bir özellik getirilmiştir. Bu özellik ile beraber kısa bir süre içerisinde belirlemiş olduğunuz zaman aralığını aştığınız zaman anında uyarı gelecektir. Bu uyarı sayesinde en azından amanın akışına kapılma gibi bir sorun yaşamayacaksınız.

Sınırlama sosyal medyada zamanın daha verimli geçirilmesi için size bir fırsat sunmaktadır. Sınırlama getirme imkanını elde ederek bu alanda daha verimli bir şekilde gününüzü planlama fırsatını da elde edeceksiniz. Twitter’dan başlayarak Instagram’a kadar birçok alanda u konuda gerekli olan uyarılar eksiksiz bir biçimde yapılmaktadır. Siz de bu ekstra özelliklerden istifade etmeye dikkat edin!


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

559
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir