541

Sosyal medya uygulamaları da dahil olmak üzere birçok alanda kapsamlı bir biçimde uygulamalardan istifade edebilmek için Premium versiyona geçmeniz talep edilmektedir. Bu alanda son girişim de Youtube’dan gelmiştir. Reklamsız bir biçimde videolara erişim sağlama imkanını elde etmek isteyen kişilerin Premium seçeneğe geçmesi tavsiye edilmektedir.

Her uygulamanın bu şekilde Premium şeklinin çıkması ile beraber kullanıcıların hangisine vakit ya da para ayıracağı ile alakalı da sorunlar beraberinde gelmiştir. Siz de en kısa süre içerisine Youtube Premium hakkında detaylı inceleme yaparak para ödemeye değer bir uygulama olup olmadığını inceleyebilirsiniz.

Deneme Sürümünden Faydalanın

Youtube Premium seçeneğe geçmeden önce kayıt olan kişilere 3 ay boyunca ücretsiz bir biçimde erişim hakkı sunulmaktadır. Sadece video erişimi değil aynı zamanda Youtube müzik üzerinden de erişim elde etme imkanını yakalayacaksınız. Bu alanda deneme sürümünün bitişi sonrasında dilerseniz erişimi iptal etme imkanınız da yer almaktadır. Deneme sürümü bu bağlamda sizin iiçiin bir avantaj olacaktır. Memnun olmazsanız anında bildirebilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

541
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir