509

Star Fall

imdb-logo

Star Fall yani kayan yıldızlar.. Yıldızları seven birisi olarak her türlü yıldızlı ve galaksili oyuna ilgi duyarım. Eğer sizde bu muhteşem varlıklara ilgi duyuyorsanız Star Fall tam size göre. Bazı akşamlar özellikle kırsal kesimlerde oturuyorsanız takım yıldızlarını görmeniz olası. MoMinis’in geliştirdiği Star Fall’da bu yıldız takımlarını oluşturuyoruz.

Hoş müziği ve tamamlayıcı ses efektleri ile oynadığımız Star Fall’da ilk önce bu takım yıldızını göreceksiniz. Zira bu şekili aklınızda iyi tutun çünkü her bir parçası için bir kaç parça gelecek ve doğru olanı seçmelisiniz. Yanlış seçerseniz oyun bitiyor. Gördüğünüz ekran yıldız takımını tamamlandıktan sonraki skor tablosu. Ne kadar kısa sürede bitirirseniz o kadar çok puan alıyorsunuz.

Burada bir kaç yıldız birden kayıyor ve sizin en son belireni seçmeniz gerekiyor. Şekili aklınızda tuttuysanız zaten doğrusunu seçeceksiniz ama en son beliren yıldızın doğru olduğunu hatırlatmamız da fayda var.

Oynayabileceğiniz tam 20 bölüm içeren Star Fall, belki de sıkıldığınız Puzzle türü oyunlara kısa bir süreliğine de olsa bir soluk getirebilir.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

509
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir