528

Strike Soccer Euro 2012 Lite

imdb-logo

Strike Soccer Euro 2012 Lite, U-Play Online’ın geliştirdiği kaliteli 3D grafiklere ve başarılı oynanışa sahip bir futbol oyunu. Dilerseniz bu oyuna yakından bakalım. Strike Soccer Euro 2012 Lite, 32 Megabyte boyutunda. Google Play Store puanı 4.2 olan yapım, Android 2.0.1 ve üzerinde çalışıyor. Bu sürümü ücretsiz olan oyunun tam sürümü 1,85 dolar.

Strike Soccer Euro 2012 Lite, 3D grafikleri ile diğer ücretsiz futbol oyunları arasından hemen sıyrılıyor. Geçtiğimiz günlerde biten Avrupa şampiyonası için hazırlanmış olan bu oyunda, şampiyonaya katılan takımlar yer almakta. Doğal olarak Türkiye yok.
Oyunda üç modu bulunuyor. Dostluk maçı, kupa ve penaltılar. Kids adlı çocuk modunda da kontroller yapay zeka tarafından sağlanıyor. Size sadece ekrana dokunup pas atmak ve şut çekmek kalıyor. Oyuna alışmakta zorluk çekenlere önerebileceğimiz bir mod.
Oyuna başlarken, zorluk ve maç uzunluğu seçilebiliyor. Son olarak da taktik seçilebiliyor. Oynanış çok basit, ekranda bir adet sanal yön tuşu bulunuyor. Bununla birlikte pas atma ve şut çekmeyi ekrana dokularak yapıyoruz.
Maçlar çok eğlenceli geçiyor, ülke takımlarının olması güzel bir turnuva havası katmış. Zaten isterseniz bir turnuva açıp, bu turnuvada ilerleyebilirsiniz. İlerlemenizi kaydetmeniz de mümkün.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

528
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir