523

Döviz piyasalarının hareketlenmeye başlamasının üzerine telefon fiyatlarında da değişiklikler yaşanmıştır. Özellikle yerli üretim markalar yerine Huawei, İphone ve Samsung gibi dünya devi olan şirketlerde ücretler yeniden güncellenmiştir. Bu nedenle bir seçim yapmadan önce farklı modellerin özellikleri detaylı olarak incelenmelidir.

Şuan için en pahalı telefon seçenekleri İphone’da yer alır. Özellikle X, XR, XS modellerinin fiyatları ülkemizde yaklaşık olarak 7 bin TL’den başlar. Ancak herkesin bütçesine hitap edebilecek cihaz seçenekleri de son derece fazladır. Sorun yaşamamak adına uzun ömürlü, kullanışlı ve pratik bir cihaz seçmek faydalı olacaktır.

Telefon alırken tüm özellikleri dışında aynı zamanda marka değerine de dikkat edilmelidir. İkinci el piyasasının da her geçen gün çeşitlenmeye başlamasının üzerine değerini kaybetmeyen ürünleri kullanmak yararlı olacaktır.

Tüketicilerin rahat bir şekilde telefon sahibi olabilmeleri adına cihaz ya da bireysel kredi veren kuruluşların sayısı da fazladır. Doğru bir tercih yapabilmek için farklı markaların modelleri karşılaştırılmalı ve her zaman aylık gelir doğrultusunda hareket edilmelidir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

523
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir