520

Toy Story Smash It!

imdb-logo

Google Play Store’da en iyi geliştici ünvanına sahip Disney’in geliştirdiği Toy Story: Smash It!’e yakından bakıyoruz. Bakalım Oyuncak Hikayesi’nin oyunu bize neler sunuyor? Disney’in sevilen yapımı Toy Story: Smash It! adı ile mobil cihazlara geldi. Buzz Lightyear’ı kontrol ettiğimiz oyuna göz atalım. Zeka ve Bulmaca Oyunları kategorisindeki Toy Story: Smash It!, 38 Megabyte boyutunda. Android 2.3 ve üzerinde çalışan yapım, Google Play Store’da 4.5 puan ortalamasına sahip. Toy Story: Smash It!, 0,99$’dan alıcı bekliyor.

Aynı filminde olduğu gibi hoş bir atmosfer ve kaliteli müzikler ile bizi karşılayan oyunda Buzz Lightyear ile yaratıkları bulundukları platformlardan düşürmeye çalışıyoruz. Bir hedef vurma oyunu olan Toy Story: Smash It!, basit oyun yapısını kaliteli bir filmin artı yönleri ile kapatıyor. Oyuncak hikayesi’nin sevilen karakterleri, alt yazılar, ipuçları ve kaliteli müzikler oyunu size sevdiriyor. Oynanışı da Oyuncak Hikayesi filminin ağırlığının altında kalmıyor. Başarılı bir oynanış sunuluyor. Buzz Lightyear ile farklı şekilde dizayn edilmiş platformlardaki yaratıkları vuruyor ve bölümleri geçiyoruz.
Toy Story: Smash It!’te 4 dünya ve 60 bölüm bulunuyor. Her bir bölümü en fazla üç yıldız ile bitirebilirsiniz. Bölümleri üç yıldız ile bitirebilmek için az atış yapmanız ve Toy Story yazan kutuları vurmanız gerekiyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

520
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir