523

Virtual Table Tennis 3D

imdb-logo

Masa tenisi oynamak çok eğlencelidir. Ancak her zaman masa tenisi oynayacak ortam bulamayabilirsiniz, işte böyle zamanlarda Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz iyi bir masa tenisi var. İsmi de Virtual Table Tennis 3D. Oldukça sade grafiklere ve basit bir arayüze sahip olan oyun, işte böyle başlıyor.

Başla butonuna dokunduğumuzda 3 zorluk derecesi çıkıyor karşımıza. Novice, Intermediate, Expert. Bunlardan birisini seçtikten sonra sıra geliyor ülke seçimi yapmaya. İlk etapta sadece bir rakip seçebiliyorken, maçları kazanmanız halinde yeni rakipler açabiliyorsunuz.

Virtual Table Tennis 3D’de 11’e ulaşan maçı kazanıyor. Klasik masa tenisi kuralları ile oynanan oyunu oynamak çok kolay. Eğer masa tenisi kurallarını bilmiyorsanız da oyun esnasında kısa süre içinde öğrenmiş olacaksınız.

Masa, raketler ve top dışında herhangi bir grafik içermeyen oyunun arka planı gördüğünüz gibi boşluk. Biraz daha üzerine çalışalabilirdi ve doluluk sağlanabilirdi. Şüphesiz ki bu oyuna bir atmosfer katacaktı.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

523
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir