558

Yandex’in yeni iletişim yüzü Master Yandex’in geçtiğimiz hafta Cumartesi günü müjdelediği sürprizin ayrıntıları belli oldu:
Lamborghini Gallardo LP560-4

Dünyanın en üstün teknolojilerinin eseri olan Lamborghini’yi kazanmak isteyen kullanıcıların tek yapması gereken, kazan.yandex.com.tr adresini ziyaret edip kaydolarak çekilişe katılmak.

1 Mart 2013 – Özkan Uğur’un canlandırdığı Master Yandex karakteri ile geçtiğimiz hafta yeni reklam kampanyasının ilk filmini yayınlayan Yandex, bugün yayına giren ikinci reklam filmiyle birlikte, şanslı bir kullanıcısına çekilişle bir adet Lamborghini Gallardo LP560-4 hediye edeceğini duyurdu.

Çekilişe katılmak isteyenlerin tek yapması gereken, 19 Mayıs 2013 tarihine kadar Yandex.Browser ile kazan.yandex.com.tr adresini ziyaret ederek kaydolmak. 27 Mayıs’ta Yandex.Türkiye ofisinde, noter huzurunda gerçekleştirilecek olan çekilişle belirlenecek olan talihli, 3 Haziran Pazartesi günü ilan edilecek.

Kampanya süresince sosyal medyada #LamborghinimOlsa hashtag’i kullanılacak.

Yandex.Browser hakkında

Türkiye’deki internet kullanıcıları için özel olarak yerelleştirilmiş ilk internet tarayıcısı olan Yandex.Browser, sayfaların dört kata kadar daha hızlı yüklenmesini sağlayan Turbo modu, adres ve arama satırlarını birleştiren sade arayüzü, anti-virüs teknolojisi ve Facebook ile entegre çalışabilmesi gibi özellikleriyle öne çıkıyor. İnternet tarayıcıları sektörünün en iyi ve en sevilen teknolojilerini tek çatı altında birleştiren Yandex, tarayıcısının motoru olarak üreticilerin çoğu tarafından desteklenen WebKit’i ve arayüzünün temeli olarak ise açık kaynak kodlu Chromium’u kullandı.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

558
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir