514

yandex.browser

ANDROID
imdb-logo
IOS
imdb-logo

Rus arama motoru Yandex, global anlamda olmasa da başta Türkiye olmak üzere pek çok ülkede bilinen bir marka. Son dönemde Türkiye’de ciddi bir yatırım yapan Yandex, pek çok farklı hizmetiyle kullanıcılarına hitap ediyor. Bu hizmetlerden biri de geçtiğimiz aylarda çıkan Chromium tabanlı masaüstü tarayıcısıydı.
Yandex Browser, PC platformundan sonra mobil platformlara da gelmiş durumda. Şimdilik Android ve iOS platformunda bulunan tarayıcı, bakalım ne kadar talep görecek?

Yandex Browser’ın belki de en çok sevilecek özelliği Turbo teknolojisi olacak. Opera’dan ilgili teknoloji için destek alan Yandex, böylece mobil veri kullanımını daha da azaltıyor. Ayrıca bağlantı hızı da artıyor.
Tablo adındaki görsel sık kullanılanlar listesi sayesinde, sıkça kullanılan siteleri buraya listeleyen Yandex Browser, görsel ve pratik bir kullanım sunuyor.
Arama çubuğunda zamandan tasarruf etmeniz bizlere hazır yanıtları sunan Yandex Browser; haberler, görseller, video ve kurumların haritadaki konumlarını hazır yanıtlar olarak karşımıza çıkartıyor.

ANDROID
imdb-logo
IOS
imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

514
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir