510

100 Floors

imdb-logo

Zekanıza ne kadar güveniyorsunuz? 100 Floors ile bunu denemek ister misiniz? Aldığı yüksek puanlarla dikkat çeken zeka ve bulmaca oyunları kategorisindeki yapıma yakından bakalım. 100 Floors, 19 Megabyte boyutunda. Google Play Store’da 4.2 puan ortalamasına sahip olan oyun Android 2.2 ve üstünde çalışıyor.

100 Floor bir zeka oyunu. Genelde yaptığımız şey çevredeki araçları kullanarak bir üst kata çıkmak. Ancak bu o kadar da kolay değil. İlk bölümler, oyuna ısınma amaçlı olduğu için kolay geçse de sonra işler biraz zorlaşıyor. Oyunun adından da 100 bölüm olduğu anlaşılabiliyor. Oyunda kullanacağınız araçlar altta listeleniyor.

Katlar değiştikçe temalar da değişiyor. Gayet hoş asansör ve kat görünümleri olduğunu söyleyebiliriz. Oyun aslımda anlatılacak pek bir şey içermiyor. Bulmaca ağırlıklı başarılı bir yapım olmuş. Eğer bölümleri geçmekte zorlanıyorsanız ilk 50 bölümü nasıl geçeceğinizi anlatan rehberi indirebilirsiniz. Bu rehbere oyunun Levels bölümünden Need Help? ikonuna dokunarak ulaşabilirsiniz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

510
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir