511

Aby Escape

imdb-logo

Aby Escape adlı bu oyunda rakun Aby’e takipçilerinden kaçması konusunda yardım ediyoruz. Grafikleri ve oynanışı ile dikkat çeken bu yapıma yakından bakalım. Aby Escape, 45 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.6 olan yapım, Android 2.1 ve üstünde çalışıyor.

Aby adlı bir rakunu kontrol ettiğimiz Aby Escape, hareket sensörleri ile oynanıyor. Telefonu sağa ve sola doğru eğerek Aby’e yön verebilir, parmaklarınızı yukarı ve aşağı doğru iterek de zıplamasını ve engellerin altından kaymasını sağlayabilirsiniz.
Bunların dıışında yapmanız gereken başka bir şey yok. Klasik bir koşu oyunu olan Aby Escape, oynanış olarak çok başarılı bir deneyim sunuyor. Defalarca denemeler yapacağınızdan eminiz. Oyunda toplayacağınız paralar ile bir çok güçlendirme, tek kullanımlık güçlendirmeler, ayakkabı ve yeni karakter gibi bir çok şey satın alabilirsiniz.
Ayrıca bu paralar ile yeni bölümlerde açacaksınız. O yüzden oyun parasını dikkatli kullanmanızda fayda var. Aby Escape’de oyun parası kolay toplanıyor. Ancak yine de bölümleri açmak için istenen paraları toplamanız için ciddi bir zaman harcamalısınız.
Aby Escape, iki oyun modu ile geliyor. Hikaye modu ve sonsuz. Story yani hikaye modu kapalı ancak 4000 oyun puanı ile açılabiliyor.
Oyun puanını ayrıca, yüksek skorlar yaparak, oyun içinde bir kerede hedeflenen oyun parasını toplayarak, yapımı Google Play Store’da derecelendirerek, otomatik güncellemeye izin vererek vs. artırabiliyorsunuz.
Aby Escape’in hikaye modunda 30 bölüm bulunurken, sonsuz modda ise 50 adet farklı yarışma bulunuyor.

Oynanış olarak oldukça başarılı bulduğumuz Aby Escape, zengin içeriğini kaliteli grafiklerle birleştiriyor. Müziği hep tekrar etse de ortama uyumlu olan yapımın, neredeyse kötü yanı yok. Agent Dash’den sonra başından uzun süre kalkamayacağınız bir oyun olduğunu düşündüğümüz Aby Escape, tavsiye ediyoruz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

511
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir