510

Ski Safari

imdb-logo

Skater Boy ve iStunt 2’den sonra bir diğer kayak oyunu ile karşınızdayız. Bakalım 1,03 dolardan satılan yapım parasının hakkını verebiliyor mu ? Ski Safari, 24 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4,8 olan yapım, Android 2.1 ve üstünde çalışıyor. Arcade & Aksiyon kategorisindeki yapım, 1.03 dolaran satılıyor.

Fazla ayrıntısı olmayan bir ama menüden sonra SKI ikonuna dokunup kayak yapmaya başlıyoruz. Kısa bir öğrenme aşamasının ardından eğlenceli ve uzun sürecek bir maceraya adım atıyoruz. Ski Safari, puan yapmaya dayalı sonsuz bir oyun.
Ski Safari’de karlı dağların üstünde kayan karakterimizi ekrana dokunarak zıplatıyor ve engellere çarpmamasını sağlıyoruz. Engellere çarpsanız da endişelenmeyin, ekrana seri dokunuşlar yaptığınızda karakterimiz kendini topluyor. Uzun atlayışlarda ekrana basılı tutarak karakterinize puan kazandıracak hareketler yaptırabilirsiniz.
Ski Safari’de arkamızdan gelen bir çığ tehlikesi var. Bu tehlike yalnızca siz engellere fazlaca takıldığınızda beliriyor. Ancak tekrar hızınıza kavuşursanız ortadan kalkıyor. Ayrıca kayak alanından geçen penguenleri, kurtları hatta yeti denen yaratıkları yakalamanız durumunda onları sürüp bir süreliğine hız ve avantaj kazanabiliyorsunuz.

Ortalama grafik kaltesi sunan yapım, zaman zaman çok uzak kamera açısı ile oynanıyor. Bununla beraber görsel olarak daha iyi olabilirdi diye düşünüyoruz. Müziklerinin ve ses efektlerinin de son derece başarılı olduğu yapım, eğlenceli ve hızlı bir oynanış sunuyor. Grafik kalitesi biraz daha iyi olsa çok daha başarılı olacak olan Ski Safari, yine de sunduğu eğlence ile ücretinin hakkını veriyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

510
admin

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir