516

All in Runner 3D

imdb-logo

Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz All in Runner 3D, bir sonsuz koşma oyunu. Jelly K. Studio’nın puan yapma temelli bu oyunuma yakından bakıyoruz. All in Runner 3D, 12 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 3.6 olan yapım Android 2.0.1 ve üstünde çalışıyor.

Hemen aksiyona başladığımız All in Runner 3D’de, uzakdoğuda koşmaya başlıyoruz. Karakterimiz uzakdoğulu bir çocuk ve oldukça komik bir görüntüsü var. Tabii toplayacağınız ya da geliştiricinin isteklerini yaparak kazanacağınız hamburgerle bir karakter daha açabilirsiniz.
All in Runner 3D’yi oynamak çok basit. Otomatik olarak koşan karakterimize, telefonu sağa sola doğru eğerek yön vermeliyiz. Ekrana dokunarak da zıplamalıyız. Genelde otobüslerin üstünde koşuyoruz ve otobüsler yolun farklı yerlerine park etmiş. Düşmemek için dikkat etmelisiniz.
Hızlı ve eğlenceli bir oynanış sunan yapımda zaman ekstra güçler bulabiliyoruz. Bize avantaj sağlayan bu güçlendirmeler ile daha hızlı ve daha kolay hamburger toplayabiliyoruz. Oyunda bazı rampalar da bulunuyor. Bu ramplalara geldiğinizde çok yükseklere uçacaksınız ama iniş yaparken dikkat etmelisiniz. Zira yere çakılmak istemezsiniz.

Oynanış olarak başarılı olan yapım, grafik anlamında da ortalama kalitede 3 boyutlu grafiklere sahip. Ses efektleri ve müzikleri de oldukça başarılı olan bu yapımda, ekstra içerikler açmak isterseniz genellikle geliştiricinin diğer uygulamalarını yüklemeniz ve çalıştırmanız isteniyor. Bunları yapar mısınız bilinmez ama oyunda bu ekstralara fazla ihtiyaç duyulmuyor. Sonuç olarak All in Runner 3D, ortalama kalitede bir oyun deneyim sunuyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

516
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir