525

Allesgo 2016 senesinde faaliyete geçen bir e-ticaret sitesidir. Yapı market, beyaz eşya, ev tekstil, mobil ve yüzlerde kategoride en kaliteli ürünlerle müşterilerine hizmet veriyor. Güvenli ve hızlı alışverişin adresi olan marka, yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet verir.

Nivemeshome Dolce Yatak Odası Takımı

Yatak odaları tamamen özgün olarak dizayn edilen özel alanlardır. Daha kişisel tarzlarda döşenen yatak odalarında Nivemeshome Dolce yatak odası takımı arzu edilen görüntünün yaratılmasını sağlar. Kaliteli MDF ila suntalam materyalden üretilen takım renk seçimiyle odayı daha aydınlık hale getirir. Modern çizgiler taşıyan karyola, komidin, ayna, şifonyer ve gardırop parçalarından meydana gelir. Tasarımında gold detaylar yer alan takım oldukça şık görünmektedir. Metal ve gold detayların bir arada kullanıldığı takım evinin her alanında modern şıklık isteyenlere uygun ürün tercihlerindendir.

 Selvi Sürgülü Yatak Odası Takımı

Bazalı olan Selvi sürgülü yatak odası takımı fazlasıyla kullanışlıdır. Özellikle dar yatak odalarını daha işlevsel hale getirir. Dolaplarda yer kaplaması istenmeyen kışlıklar, fazla kıyafetler, ekstra nevresim takımları gibi eşyaların muhafazası ve depolanmasında kullanılır. Sürgülü dolaba sahip olan takımda şifonyer, komidin ve başlık yer alır. Yerden yukarda olmasını sağlayan ayakları ile temizlik işlerinin kolay yapılmasını sağlamaktadır. Beyaz renk olan takım, aynalı dolap kapaklarıyla alanın olduğunda daha büyük görünmesini sağlar. Kalabalık parçalar içermeyen oda takımı sade tasarımlardan hoşlananlar için ideal ürünler arasındadır. Parçalar içerisinde olan komidinler yatağın iki tarafına yerleştirilir. Üzerlerine konulan resim çerçeveleri ya da minik aksesuarlarla hoş görünür.

Karen Sürgülü Yatak Odası Takımı

Ahşap tonlarda tasarlanan bazlı Karen sürgülü yatak odası takımı fonksiyonel bir tasarımdır. Gri ve ahşabın kusursuz uyumu kullanılarak huzurlu ortamlar meydana getirilir. Baza detayı olan takımda karmaşık ve dağınık görüntü yaratacak fazladan parçalar yer almamaktadır. Dolabın sürgülü kapılara sahip olması dar alanlarda daha rahat hareket etmeyi ve kullanım kolaylığı sağlar. Dolap tasarımında olan motifler ila başlık tasarımı odanıza farklı bir hava katar. Üretiminde kullanılan yongalam sayesinde kullanım ömrü uzun olan ürün modern ve şık bir tarzda yatak odası tasarımları kolay hale getirir. Ayrıca geniş bazası ve dolap derinliği ile depolama problemlerine çözüm sağlar. Yer problemi olan müşterilerin en çok aldığı yatak odası takımları arasında bulunur.

Nivemeshome Carmine Yatak Odası Takımı

Her dönemin vazgeçilmezi olan klasik takımlar yatak odalarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Gösteriş ve klasik tarz seven birçok insan bu takımları tercih etmektedir. İnce işçilikle üretilen Nivemeshome carmine yatak odası takımı geniş alanlara sahip odalara uygun bir üründür. Ürün parçaları arasında sandık depolama için kullanılır. Oymalı motifleri ve mermere benzeyen yüzeyleri oldukça gösterişli odalar yaratılmasını sağlamaktadır.

Ahşap Yatak Odası Takımı

Üretiminde çam ağacı kullanılan ahşap yatak odası takımı maksimum sadelik ve doğallık sevenlere uygun bir dizayna sahiptir. Masif ahşap olan ürün, farklı renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Doğal malzeme kullanılan takım müşterinin istediği renklerde tasarlanmaktadır. Beyaz renk tercih edilerek ferah ve huzur veren bir yatak odası tasarımı meydana getirilebilir.

Yatak odaları evlerin kişilere özel alanlarıdır. Dolayısıyla tamamen özel zevkleri yansıtacak şekillerde dekore edilirler. Allesgo kaliteli ve birbirinden güzel tasarımlarıyla müşterilerine en iyileri sunmaktadır. En özel ve özgür alanlarınız olan yatak odalarınızın dekoru için Türkiye’nin Online Alışveriş Sitesi Allesgo.com – Çarşı mutlaka bakın.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

525
editor

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir