511

Dagi Çocuk Giyim, alanında çığır aşan çocuk ev, uyku, günlük yaşam tekstillerini büyük indirimler ile sizlerle buluşturuyor!

Çocuklarınızın rahatı ve mutluluğu için rengarenk ve yumuşacık Dagi Çocuk Giyim ürünleri ile hala tanışmadınız mı?

Harry Potter Gri Bisiklet Yaka Uzun Kol Pijama Takımı

Dagi Çocuk Giyim; 3-4 yaştan 11-12 yaşa kadar tüm çocukların yaş grubunu ve ihtiyaçlarını gözeterek, özel olarak ürettiği tekstil ürünlerini sizlerle buluşturuyor!

Her çocuğun hayranı olduğu Harry Potter serisi ürünleri şimdi Dagi Çocuk Giyim ürünleri arasında!

Bisiklet yaka kesimi, %50 pamuklu kumaşı ve uzun kollu yapısı ile çocukların içinde çok rahat hissedeceği bir tasarım olan Harry Potter Gri Bisiklet Yaka Uzun Kol Pijama Takımı uygun fiyatlı olarak çocuklarınızla buluşuyor!

Sizde çocuklarınızı mutlu etmek ve hayal dünyalarında yer alan Harry Potter’ı uyku zamanının içerisine katmak isterseniz tek yapmanız gereken Dagi Giyimi ziyaret etmektir.

Kız Çocuk Minnie Mouse Baskılı Lisanslı Kırmızı Pamuk Pijama Takımı ile Yılbaşı Ruhunu Canlandırın!

Çocukların yıl içerisinde heyecanla beklediği yılbaşı ruhu, her zaman neşeli ve umutlu olmak gerektiğini anımsattığından çok sevilen bir zamandır. Yeni yılın yaklaşmasıyla Dagi Çocuk Giyim, kız çocuklarına sevimli Disney karakteri Minnie Mouse ile yılbaşı teması düzenledi!

3 yaştan 13 yaşa kadar tüm çocuklara uyacak, yumuşacık ve sıcacık Kız Çocuk Minnie Mouse Baskılı Lisanslı Kırmızı Pamuk Pijama Takımı şimdi çok neşeli!

Sizde çocuklarınızı şımartacak ve yılbaşı ruhunun neşesini, kırmızının heyecanı ile buluşturacak tasarımları incelemek için Dagi Çocuk Giyim’e bakmayı ihmal etmeyin!

Kız Çocuk Bej Minnie Mouse Baskılı Lisanslı Pamuk Swearshirt

Günlük hayatta kullanılabilecek bu vahşi ama sevimli tasarım; iddialı kız çocuklarının tercihi olmaya aday nitelikte!

Dagi Çocuk Giyim’in Kız Çocuk Bej Minnie Mouse Baskılı Lisanslı Pamuk Swearshirt ürünü, 4 yaştan 13 yaşa kadar her kız çocuğunun rahatlıkla kullanabileceği bir üst giyimdir.

Çocuklarınız bu ürünün içerisinde gün boyu rahat ve sıcak hissedecek. %100 pamuk yapısı ile içi dışı yumuşacık ve nemi emen bir yapıya sahiptir. Isıyı vücuda hapseden ürün çocuklarınızın üşümesine engel olarak gün boyu korunaklı olmalarını sağlamaktadır.

Hardal Kapüşonlu Sweatshirt

Erkek çocukları havalı görünmeyi çok sever, biliyoruz! Dagi Çocuk Giyim olarak onların rahatını ve estetik güzelliğini ön planda tutan tasarımlarımızı üretiyor, sizlerle buluşturuyoruz.

3 yaştan 13 yaşa kadar her çocuğun ihtiyacına uygun ergonomik tasarımlarımızı sizlere uygun fiyatlarla sunmaya çalışmaktayız. Uzun kollu yüzde yüz pamuk Hardal Kapüşonlu Sweatshirt ile çocuklarınız hiç olmadığı kadar havalı görünecek.

Bu tasarıma bayılacak olan çocuklarınızın üstünden çıkartmak istemeyeceği bu tasarım, nemi kolaylıkla emer ve ısıyı hapseder. Bu sayede geleceğimiz, çocuklarımız kışın sert etkilerinden korunarak rahat hisseder.

Sizde Dagi Çocuk Giyim’in ayrıcalıklı indirimlerinden ve eşsiz tasarımlarından faydalanarak çocuklarınızı sevindirmek isterseniz bir tık uzağınızda bekliyoruz!


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

511
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir