534

Amazon Fire Phone

Dünyanın en büyük e-ticaret pazarına sahip olan Amazon, teknolojik anlamda da çalışmalarını yürütüyor. Ülkemiz pazarına Amazon ürünleri pek fazla gelmese de Amerika’da neredeyse sektör liderleri onlar ve bunun yanı sıra Avrupa’da da iyi satışlar elde ediyorlar. İlk olarak tablet sektörüne giriş yapan Amazon, bu alanda düşük fiyatla çok iyi tabletler satmış, güzel bir izlenim bırakmıştı. Şimdi ise yeni bir akıllı telefon geliyor: Amazon Fire Phone. Amazon Fire Phone fiyatı henüz açıklanmasa da çıkış tarihini biliyoruz; 25 Temmuz’da Amerika raflarındaki yerini alacak.

Geçtiğimiz yıllarda düşük bütçeli müşterileri için ürettiği Kindle Tabletleriyle tablet dünyasında büyük bir pay alan Amazon bu kez çıtayı yükselterek akıllı telefon pazarına giriş yaptı. Dün düzenlediği konferans ile tanıtımını Amazon Fire Phone telefonu oldukça kaliteli özelliklere sahip bir cep telefonu.

Amazon Fire Phone telefonlarını ilk olarak ABD’de satışa sunmaya hazırlanan Amazon bu ürünü müşterilerine 2 yıl kontrat imzalatarak 199-299 dolar arasında fiyata satacak. Fiyattaki değişiklik ise Amazon Fire Phone 32 GB ve Amazon Fire Phone 64 GB modelleri olduğundan dolayı değişmekte. Cihazı kontratsız şekilde almak isteyen müşterilerine de seçenek sunan Amazon Amazon Fire Phone kontratsız olarak 649$ ve 749$ dolar üzerinden satışa sunacak.

Amazon Fire Phone dün tanıtılmasının ardından 25 Temmuz tarihinde raflardaki yerini alacak.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

534
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir