516

Gelecek nesiller için muhteşem özelliklere donatılmış olan Microsoft Xbox X Serisi, yeni özellikleriyle oyun severlerin hayallerini süslemeye başladı. Yeni Xbox tanıtımlarında bazı oyunların PC özelliği de olacağı ortaya çıktı. Hem oyun konsolunda hem de PC de oynanabilecek muhteşem oyunlar, oyun severlerin heyecanla beklemesini sağladı.

Matt Booty’den Yeni Açıklamalar

PC ve X serisi altında toplanacak oyunlar olacağını açıklayan Matt Booty, Windws 10 sisteminde Microsoft Xbox X Serisi oyunlarının oynanabileceğini de açıkladı. Birçok yeni oyunun geleceğini söyleyen Microsoft kurucuları, eski oyunların da yeni sürümlerinin 2020 yılının sonlarına doğru oyuncularla buluşacağını söyledi.

2013 yılından beri fazla bir değişiklik yapılmayan Xbox 2020 yılında büyük değişikliklerle oyun severlerin karşısına çıkacağa benziyor. PlayStotion’dan sonra en çok tercih edilen oyun konsollarından biri olan Xbox X serisi ile diğer oyun konsollarının yaptığı yenilikleri geçebilecek mi merakla bekleniyor. Game Studios çatısı altında toplanacak bütün oyunları, tek bir kanal üzerinden yayınlayacak olmaları şimdiden sevindirici bir habere benziyor.

 

 

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

516
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir