512

Bag It! Lite

imdb-logo

Renkli çizimleri, neşeli müzikleri, çoklu dil desteği ve daha bir çok pozitif özelliği ile dikkat çeken Bag It! Lite’a yakından bakıyoruz. İşte Bag It! Lite. Bag It Lite!, 17 megabyte boyutunda. Android 2.1 ve üstünde çalışıyor. Zeka ve bulmaca oyunları kategorisindeki yapım Google Play Store’da 4.6 gibi çok başarılı bir puan sahip.

Bag It! Lite, çantamıza sevimli eşyaları ve besin maddelerini doldurduğumuz bir oyun. Tabii ki bu kadar kolay olmuyor, bazı şişe ve kutular ezilebiliyor, bazen çantada yer kalmıyor. İşte bunun için aklınızı kullanmalısınız. Üstteki rafdan aldığınız kutu ve besin maddelerini (bu arada oldukça sevimliler) çantanın içien dengeli şekilde yerleştirmelisiniz. Eğer kötü bir dizilim yaparsanız (bunu suratlarından da anlayabilirsiniz) eziliyor ve kırılıyorlar. Çantanın doluluğuna ve içindekilerin sağlamlığına göre puan alıyorsunuz. Oynanış böyle özetlenebilir. Tek dokunuşla eğlenceli bir oynanış sunan yapımın müzikleri de kaliteli. Dinlendirici müzikler, bu oyuna çok iyi gitmiş.

Bag It! Lite diyoruz, yani bu oyun kısıtlı sürümü. Tam sürümünü satın almadan önce bu sürümü oynayarak karar verebilirsiniz. Kısıtlı olduğu için bir çok bölüm kapalı. Oynanabilen üç bölüm bulunuyor. İlk bölüm açıkken diğer iki bölümü açmak için gereken yıldız miktarına ulaşmalısınız. Oynayabileceğiniz bölümlerin adı; Got Split?, Udder Mayhem ve Fresh Squeeze. Bu arada bütün bölümleri açmak için oyunu satın almak isterseniz fiyatının 2 dolar olduğunu hatırlatmakta fayda var.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

512
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir