519

Basketball Shooting

imdb-logo

Geçtiğimiz günlerde tanıttığımız Midnight Basketball’dan sonra yine aynı türden bir başka oyun ile karşınızdayız. İşte Basketball Shooting. Basketball Shooting, 3.6 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.4 olan yapım, Android 2.1 ve üstünde çalışıyor.

Basketball Shooting, diğer basketbol şut atma oyunlarındaki gibi basit ancak zevkli bir oynanış sunuyor. Basketbol topuna dokunarak çıkan ok şeklindeki çizgiyi potaya doğru hizalamalı ve atış yapmalısınız. Uzaklığa ve topun yüksekliğine göre vereceğiniz kavisler atışın basket olmasında önemli unsurlar.
Basketball Shooting’de bölümleri geçerek ilerliyoruz. Zaman limiti olan bu bölümlerde hedefe ulaşmamız gereken sayılar var. Örneğin bir bölümü geçmek için 10 puan yapmalısınız yapmalısınız. Her atış bir puan değil. Yapacağınız isabetli ve temiz atışlar ile potanın üstündeki çizgilerin dolmasıyla birlikte alacağınız puanlar da artıyor.
Bölümleri geçtikçe sayı limiti yükseliyor ve potada hareket etmeye başlıyor. İlerledikçe zorlaşması ile mücadeleci bir oyun oluyor.

Basketball Shooting, renkli görselleri ile dikkat çeken başarılı bir yapım. Müzikleri de bir hayli başarılı olan yapım, başarısını Google Play Store’daki 4.4’lük puan ile perçinliyor. Bu tür oyunları sevenlere öneriyoruz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

519
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir