513

Ninja Fishing

imdb-logo

Hem balık tutma hem Fruit Ninja tarzı bir oyun olan Ninja Fishing, başarılı bir oyun sentezi olarak karşımıza çıkıyor. İşte Gamenauts, Inc’in Ninja Fishing adlı oyunu. Ninja Fishing, 34 Megabyte boyutunda. Android 2.2 ve üzerinde çalışan yapım, Google Play Store’da 4.5 puan ortalamasına sahip.

Renkli grafikleri ile dikkat çeken yapım, yine aynı şekilde popüler oyunların karması olarak da dikkat çekiyor. Ninja Fishing’de uzak doğulu bir balıkçının balık tutup dilimlemesine yardımcı olmalıyız. Oynanış amacı bu olan yapımda, balıkcımızın koca göbekli bir Ninja olduğunu hatırlatalım.
İlk önce oltayı atmalı ve balıklara yakalanmadan inebileceğiniz kadar derine inmelisiniz. Böylelikle en alttan yukarı doğru daha çok balık yakalayabilecek ve daha çok puan kazanabileceksiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Bazen dilimeyeceğiniz balıkların yanı sıra dinamitler de araya karışıyor.
Başarılı bir bölümün ardından dünya haritasında yeni bir yer daha açılıyor. Örneğin ilk antreman bölümünden sonra açılan yerin ismi Dinasour Island. Ancak bu bölüme geçebilmeniz için Zaman Makinesi gerekiyor ve bunun içinde 9000 oyun parası gerekiyor. Oyunun açılacak ilk bölümü için oldukça mantıksız bir rakam olmuş. Zira bu oyun puanlarını toplamak oldukça güç.

Oynanış olarak çok başarılı diyemeyiz ama yerinde bir karışım olmuş. Ninja Fishing’in en büyük eksisi oynayabileceğiniz fazla bölümlerin olmaması ve açılan ilk bölüme girebilmek için oyun parası istemesi. Bir çok oyuncu bunun için kasmayacaktır bile.
Oynanış olarak güzel olan, renkli dünyası ve uzakdoğunun yerel müzikleri ile hoş bir atmosfer yakalayan yapım, beğenimizi kazandı ancak daha çok oynanabilir bölüme ihtiyacı var.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

513
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir