534

Çift Sim Kartlı Galaxy S6 Duos

Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan Samsung’un yeni nesil modelleri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge, büyük ihtimalle Nisan’ın ortalarında satılmaya başlanacak. Türkiye’de de dünyayla aynı anda raflardaki yerini alacak olan telefon modeli bizi bir sürprizle karşı karşıya bırakabilir. Gelen bilgilere göre Galaxy S6’nın bir de çift SIM kartlı versiyonu satışa sunulanlar arasında bulunacak ve adı da Samsung Galaxy S6 Duos olacak. Bu bilgi henüz Samsung tarafından onaylanmış değil ama kanıtlar sağlam gibi.

Şirketin yeni amiral gemisi modellerinin farklı pazarlardaki fiyatlandırmalarını merak eden kullanıcılar Rus online satış mağazasında Galaxy S6 Duos isimli bir telefonun listelendiğini farketti. Rus Hi-Tech.Mail.Ru sitesi tarafından ortaya çıkarılan Samsung Galaxy Duos S6 isimli akıllı telefonda, kaynağa göre koreli şirketin Galaxy S6 amiral gemisi modeli ile aynı özellikler yer alıyor. Ancak bu modelin diğerlerinden farkı çift SIM kart desteğine sahip olması.

Ayrıca Rus kaynağa göre Rusya’da satışa sunulacağı belirtilen cihazın 32GB depolama alanına sahip versiyonu yaklaşık 779 Euro’dan, diğer 64GB bellek hafızasına sahip Galaxy S6 Duos ise yaklaşık 826 Euro’dan satışa sunulacak. Öte yandan son gelen haberlere göre Samsung’un yakında diğer ülkelerde de Galaxy S6 Duos versiyonlarını açıklayacağı söyleniyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

534
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir