512

Croco Runner

imdb-logo

Croco Runner adlı bu oyunda minik ve sevimli bir timsaha yardım etmeliyiz. Unutmayın, eğer Croco yeteri kadar beslenemezse ölecek.. Croco Runner, 4.7 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.2 olan yapım, Android 2.1 ve üstünde çalışıyor.

Croco Runner, görüldüğü gibi son derece renkli bir dünyaya sahip olan bir oyun. Ekranın üstünde katettiğimiz mesafe, topladığımız meyve ve topladığımız para saıyları görünüyor. Alttaki çubuk ise Croco’nun açlığını gösteriyor.
Otomatik olarak koşan Croco’yu ekrana dokunarak zıplatıyoruz. Bu arada meyveleri ve etleri de mümkün olduğunca bolca toplamalıyız. Çünkü Croco’nun açlık çubuğu çok kolay boşalabiliyor. Elma, çilek, et gibi besinleri toplarken, kaktüs gibi engellerden kaçmalıyız.
Aynı şekilde uçan kuşlardan, arılardan ve yılan gibi havyanlardan kaçmalıyız. Bu engeller hızımızı kesiyor ve Croco’nun açlık sorunu baş gösteriyor. Sonsuz bir oyun olan Croco Runner’da amaç en yüksek puan yapmak. OpenFeint desteği de veren yapım ile yaptığınız yüksek puanları gönderebilir ve arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz.

Croco Runner’da oynanabilecek 4 farklı dünya bulunuyor. Çeşitli güçlendirmeler ile oynanışı biraz daha kolaylaşıtrabiliyoruz. Mıknatıs ve hızlandırıcı oldukça işe yarıyor. Oynanış olarak çok basit olsa da dolu dolu ekranı ve refkles ve zamanlama gerektiren yapısı ile beğenimizi kazandı. Croco Runner’ı bu tür basit oyun sevenlere tavsiye ediyoruz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

512
admin

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir