510

Diner Dash

imdb-logo

Flo şimdiye kadarki en büyük Diner Dash macerası için geri döndü: Diner Dash, dünyadaki en yeni ve en harika 1 numaralı gündelik zaman yönetim oyunu serisi!
Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği vardiyaları için kollarını sıva çünkü Flo’nun senin yardımına ihtiyacı var. Hızlı bir servisle lezzetli yemekler sunarak müşterileri memnun et ve büyük bahşişler kazanarak şehirdeki lokantaların çalışmaya devam etmesini sağla ve Bay İri’nin Hep Ye fast food restoranlarından gelen ekibini geri püskürt!

YENİ İÇERİKLER VE YÜKSEK TEMPOLU OYNAYIŞ!
Müşterileri kahvaltıdan akşam yemeğine kadar stratejik bir şekilde oturtup servis yaparak ve onları memnun ederek bahşişler ve büyük ödüller kazan! Her bir müşterinin kendine has ve zaman zaman ölçüsüzleşen ihtiyaçlarını giderip aynı zamanda VIP’lerin ve sorunlu müşterilerin çıkardığı yeni sorunların üstesinden gel!

AKSİYON DOLU SEVİYELER!
Üç kendine özgü lokantada 150’ın üzerinde seviyede ve ileride gelecek daha fazla seviyede, diğer restoranlarla ve karakterlerle oyna!

GARİP YENİ MÜŞTERİLER!
Masaya oturmadan önce neşelenmesi gereken Hennui veya tüm yemeklerde yiyip kaçması muhtemel ölümüne pinti Yancı gibi kendilerine özgü kişilikleri ve istekleri olan 20’nin üzerinde müşteriye göz kulak ol! Yemek eleştirmenlerinden film yıldızlarına kadar çeşitli VIP karakterlere özel ilgi göster ve nadir ödüller kazan!

BİRİNCİ SINIF YÜKSELTMELER VE BÜYÜK GÜÇLENDİRMELER!
Lokantanı Paspa gibi süper boyuttaki dağınıklıkları toplayacak yardımcılarla ve Tatlış’ın yemekleri çok daha hızlı hazırlamasına yardım edecek yüksek teknoloji ürünü aletlerle geliştir! Değerli geliştirmeleri kullanarak hızını ve yeteneklerini geliştir ve kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği vardiyalarında uçarcasına çalış!

SOSYALLEŞ VE ARKADAŞLARINLA OYNA!
Sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarınızla birbirinize bağlanarak birbirinize hediye gönderin ve başarmanıza yardımcı olun veya kimin önde olduğunu görmek için ilerlemelerinizi karşılaştırın! Bay İri’ye ve onun fast food restoranları ordusuna karşı arkadaşların ve sen varsınız!

Üst düzey, üç boyutlu tablet oyunu!

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

510
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir