507

Escape!

imdb-logo

Escape!, bahsettiğimiz gibi 2 boyutlu görsellere sahip olan ve benzerlerini bolca tanıttığımız bir oyun. Bu sefer görevimiz ise bölümlere göre değişen kötü yaratıklardan kaçmak. Bunlar kimi zaman bir zombi olabiliyor, kimi zaman bir yerli. Escape!, 7.1 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.0 olan yapım, Android 1.5 ve üstünde çalışıyor. Oyunun kategorisi ise şaşırtıcı şekilde Spor Oyunları.

İki boyutlu oyunlardan oynanış olarak çok ta mucizeler beklememek lazım. Tamam Skater Boy, iStunt2 gibi mükemmel yapımlar var ancak bu şekilde aksiyon oyunları 2 boyutlu olduklarında otomatik koş, atla, eğilden öteye gidemiyorlar. Tıpkı bugünki konuğumuz Escape! gibi.
Escape!’de, soldaki ikon ile atlayabilir, sağdaki ikon ile de engellerin altından geçebilirsiniz. Oynanışın bundan ibaret olduğu yapımda engellere fazla takılmamalısınız. Eğer takılırsanız peşinizdeki yaratık sizi yakalıyor. Yaratığın size uzaklığı ekranın sol üstünde görülüyor.

Oyunda iki bölüm modu bulunuyor. Hikaye ve sonsuz. Bölümler çabuk bitiyor. İlerledikçe puan kazanıyor, ara sıra çıkan yıldızları da toplayabiliyorsunuz. Oyunda 5 farklı tema bulunuyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

507
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir