523

Alarm Clock Xtreme Free

imdb-logo

Telefonunuzun standart alarmı sizi uyandıramıyor mu? O zaman alarmı kapatmak için matematik soruları bile çözmek zorunda kalacağınız Alarm Clock Xtreme Free’ye bir göz atalım. Alarm Clock Xtreme Free’nin boyutu ve gereken Android sürümü cihazlara göre değişiyor. Uygulama Google Play Store’da 4,5 puan ortalaması tutturmuş.

Alarm Clock Xtreme Free, gelişmiş özellikleri ile dikkat çeken bir alarm uygulaması. Uygulamanın ana ekranında alarm ekleyebileceğiniz, zamanlayıcı ayarlayabileceğiniz ve ayarlara girebileceğiniz üç ikon bulunuyor. Uygulamaya istediğiniz kadar alarm ekleyebilirsiniz, bu alarmları hafta içi – hafta sonu gibi gruplara ayırabilirsiniz.
Eklediğiniz alarmın zamanını, hangi günler çalacağını değiştirebilir ve etiket ekleyebilirsiniz. Yine bir çok ses ayarı yapmak mümkün. Alarm için zil sesi ya da müzik dosyası seçebilir, titreşim ekleyebilir, ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.
Alarmı ertelemek için bir kaç seçenek bulunuyor. Bunu alarmı ayarlarken seçebilirsiniz. Ekrana dokunarak, telefonu sallayarak, ya da matematik problemleri çözerek yapabilirsiniz. Matematik sorularının zorluğu bile ayarlanabiliyor. Bu işlemleri yapmak zaman alacağından uykunuzun açılması ve kalkmanız hedeflenmiş.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

523
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir