513

evernote

Evernote nedir: Evernote bilgisayarınız, telefonunuz ve kullandığınız cihazların tamamında senkronize bir şekilde her şeyi hatırlamanıza yardımcı olur kolay kullanımlı, ücretsiz bir uygulama. Evernote ile, notlar alabilir fotoğraflar çekebilir, listeler oluşturup sesli kayıt ile hatırlatıcı oluşturmanıza olanak sağlar.

Her şeyi senkronize edin,
Evernote yardımı ile tüm notlarınıza, randevularınıza, dosyalarınıza ve görüntülerinize kullandığınız her aygıt ve bilgisayardan ulaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz herşeyi hatırlayın,
İnternet’te ve gerçek hayatta beğendiğiniz ve heyecan verici bulduğunuz her şeyi bu uygulama ile kaydedin. Bir fotoğraf çekin, biraz ses kaydedin ve saklayın.

Daha iyi araştırma yapın,
Çeşitli yerlerden bulduğunuz bilgileri tek bir yerde toplayıp işinizi kolaylaştırın. Metin notlarından Web sayfalarına, dosyalardan anlık görüntülere kadar her şey, her zaman parmaklarınızın ucunda.

Dostlarınızla ve iş arkadaşlarınızla çalışın,
Dostlarınızla, iş arkadaşlarınızla ve sınıf arkadaşlarınızla notlarınızı paylaşın ve projelerde işbirliği yapma imkanına ulaşın.

Sık kullanılan web sayfalarını kaydedin,
Beğendiğiniz veya ihtiyacınız olan web sayfalarının tamamını Evernote hesabınıza kaydedin. Tam sayfayı alırsınız: metin, resimler ve bağlantılar.

Bir sonraki gezinizi planlayın,
Tüm güzergah, onay, taranmış seyahat belgeleri, haritalar ve planlarınızı Evernote’ta saklayın, böylece ihtiyaç duyduğunuz herşey yanınızda olsun.

Evernote uygulamasını indirmek için: http://evernote.com/intl/tr/evernote/


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

513
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir