521

facebook_sticker

Facebook’un mobil uygulamasına gelen yeni güncellemeyle birlikte daha önce sadece özel mesajlarda kullanabildiğimiz Sticker ikonları artık yorumlarda, duvarlarda da kullanılabiliyordu. Bu durum bir kesimi tabi ki sevindirdi, ancak bundan şikayetçi olanlar da yok değil. Durumun şikayetçi olunacak, beğenilecek tarafları da var. Eğer titiz bir telefon kullanıcısı iseniz Facebook Sticker’ı sevmemeniz gayet değil. Ve Facebook Sticker’ı Unsticker.me adlı uygulama sayesinde kolaylıkla deaktif edebilirsiniz.

İki tarayıcıyla uyumlu
Chrome ve Firefox tarayıcılarına kurabileceğiniz bu eklenti, Facebook’a giriş yaptığınızda tüm yapışkanları ortadan kaldırıyor. Kendi paylaştığınız bir yapışkan gülücük bile olsa, yorumlarda tüm gördüğünüz [sticker] şeklinde bir metin uyarısı oluyor.

Unsticker.me eklentisinin bir açıp kapatma düğmesi ise ne yazık ki bulunmuyor. Diğer bir deyişle, eğer herhangi bir yorumdaki yapışkan gülücüğün ne olduğunu görmek isterseniz, tarayıcı ayarlarında Unsticker.me eklentisini kaldırarak Facebook sekmesini yeniden yüklemeniz gerekiyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

521
admin

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir