512

samsung_flow

Teknolojinin her alanında çalışmalarını devam ettiren ve kendi markasıyla ürünleri piyasaya süren Samsung, bu cihazlar arasında bağlantıyı daha güçlü ve kolay hale getirmek için yeni bir uygulama daha geliştirdi. Tek kullanıcının sahip olduğu Samsung markalı ürünler arasında iletişim kurmayı sağlayan Flow adındaki yeni uygulama sadece birkaç saniye içinde cihazlarınız arasında veri alışverişi yapmanızı ya da cihazları yönetmenizi sağlıyor. Android için yayımlanan uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Samsung Flow üzerinde çok çalışacak

Gelen ilk bilgilere göre Samsung, Flow uygulaması üzerinde çok fazla çalışacak ve uygulamayı Samsung ekosistemini oluşturmakta kullanacak. Söylenene göre yakında gelecek güncellemeler ile aramaları akıllı televizyonunuzdan tabletinizden ya da bilgisayarınızdan cevaplamak mümkün olacak. Flow henüz emekleme aşamasında. Samsung’un kendi ekosistemini geliştirmesi açısından en önemli adım olarak nitelendirebileceğimiz Flow’un gelecekte neler yapabileceğini hayal etmek bile oldukça zor.

Samsung’un kendi ekosistemini kurmada Apple’a göre büyük bir avantajı var. Apple iPhone, iPad ve Mac bilgisayarları ile kendine güzel bir ekosistem oluşturdu ancak Samsung iş makinasından, yük gemilerine, akıllı telefona kadar yüzlerce çeşit ürün üretebiliyor. Eğer Samsung isterse, ve doğru hamleler yaparsa, kendi ekosistemine beyaz eşyaları, televizyonları, bilgisayarları, yazıcıları, telefonları ve hatta güçlü iş bağlantıları sayesinde arabaları bile dahil edebilir. Bu da Apple’ınkinden çok daha güçlü bir ekosistem ile karşılaşmak üzere olduğumuz anlamına geliyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

512
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir