509

FathBooth

imdb-logo

Google Play Store’da eğlence kategorisinde en üstlerde yer alan bir uygulama olan FatBooth ile kendinizi ve arkadaşlarınızı şişmanlatabilirsiniz. FatBooth, 3.9 megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4,4 olan yapım, Android 2.1 ve üstünde çalışıyor.

FatBooth, basit yapısı ile dikkat çekiyor. Uygulama bizi büyük bir başla butonu ile karşılıyor. Eğer daha önce fotoğraf çekip şişmanlattıysanız, ana ekranda görünüyorlar. Uygulamayı ilk kullanımınızsa ya da hiç fotoğraf kaydetmediyseniz varsayılan fotoğraflar duruyor ana ekranda. Neyse ana ekrana bu kadar takıldığımız yeter.
İster fotoğrafınızı çekip, ister galeriden fotoğraf seçip düzenlemeye başlayabilirsiniz. Bu iki seçenekte de tek kural yüz dedektörlerinin çalışması için fotoğrafın düz açı ile çekilmiş olması. Yani profil fotoğrafları, açılı fotoğraflar ya da suratınızın kapalı olduğu fotoğraflar algılanmıyor.
FatBooth’da başarılı bir yüz tanıma tekniği kullanılıyor. Eğer çektiğiniz fotoğraf düzgün ancak uygulamanın göz, ağız ve çene ölçüleri ile örtüşmüyorsa bu parametreleri kendinizi değiştirebiliyorsunuz. Örnek verecek olursak fotoğrafınızda çene kısmı, uygulamanın varsayılanının altında kaldıysa çene ikonunu fotoğrafınızın çene kısmı ile eşleştirebilirsiniz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

509
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir